Müşteri Hizmetleri : Tel : 0212 616 16 66 Pbx

Sepette 0 ürün bulunuyor.

Kiralık Fotokopi

Fotokopi Makinesi Kiralama Nasıl Yapılır?

Kiralama ve kopyabaşı adını verdiğimiz iki farklı uygulamamız bulunmaktadır. Kiralama uygulamasında makinenin mülkü tarafımıza ait olup, fotokopi veya yazıcı ofisinize, işyerinize ücretsiz olarak kurularak sizin kullanımınıza tahsis edilir. Kiralayacağınız cihaza veya sarf malzemeye kesinlikle para ödemezsiniz. Yedek parça, toner ve teknik servis tamamen ücretsizdir. Siz sadece aylık olarak çektiğiniz kopyanın ücretini ödersiniz.

Kopyabaşı uygulamasında ise cihazın mülkü müşteriye ait olup, sonrasında müşteriyle uygun bir ücret karşılığı kopya başı anlaşılan sistemdir. Bu uygulamada müşteri aynı kiralık makine sisteminde olduğu gibi sarf malzeme toner ve işcilik bedeli ödemez yapılan uygun fiyatlı kopyabaşı anlaşma tutarını öder, bu tutar aylık çekim adedi çarpı anlaştığımız kopyabaşı tutar hesaplanarak ortaya çıkan tutardır. Bununla da aylık ödeme toplandığında kira bedeli bulunmuş olur.

Kiralama: Fotokopi maliyetinizi azaltmak için akıllıca bir çözüm. Sayfa başı esasına dayanan kiralama uygulamasıyla, makine maliyetinden, tonerden ya da bozulma durumlardan servis maliyetlerden kurtulabilirsiniz.

Teknik Servis: Kiralanılan cihazın hata vermesi, sarf urunlerinin bozulması durumunda hemen kontrole gelerek yerinde tamiri yapıyoruz veya uygun kullanımdaki başka bir cihazla değiştiriyoruz.

Tasarruf: Büyük ölçüde maddi tasarruf ve iş yükünden kurtulursunuz. Cihazların pahalılığı, kullanım süresince biten yenilenen tonerler ve servis maliyetleri düşünüldüğünde hesaplı ve harika bir çözüm.

Fotokopi maliyetinizi azaltmak için akıllıca bir çözüm


Sayfa başı esasına dayanan kiralama uygulamasıyla, makine maliyetinden, tonerden ya da bozulma durumlardan servis maliyetlerden kurtulabilirsiniz.

Servisimiz hızlı ve dinamiktir
Cihazların genel servislerine nazaran daha hızlı ve çabuk yanıt alabileceğiniz bir genç ve dinamik bir ekibe sahibiz. Firmanıza kiraladığımız cihazların bozulması durumunda bizden çok hızlı bir şekilde destek alabilir, -1-2 gün içerisinde- sorununuzu çözebilirsiniz.

Teknik servise ücret ödemek yok
Sık sık bozulan, yazıcı ve fotokopi makinelerine her seferinde servis ücreti ödemekten sıkılmadınız mı? Fotokopi makinesi kiralaması yaparak servis maliyetinizi azaltabilirsiniz.

Toner değişimlerinde ödeme yok
Kira ücretinize dahil olarak toneriniz bittiği anda bizi arıyorsunuz ve biten tonerlerinizi -kullanımdaki ve yedek toner- yeniliyoruz. Teknik servisimiz firmanıza geliyor ve yeni tonerleri getiriyor.

Kaç çeşit kiralama uygulaması var? Uygulamaların farkı ne?

Kiralama ve kopyabaşı adını verdiğimiz iki farklı uygulamamız bulunmaktadır.

Kiralama uygulamasında makinenin mülkü tarafımıza ait olup, fotokopi veya yazıcı ofisinize, işyerinize ücretsiz olarak kurularak sizin kullanımınıza tahsis edilir. Kiralayacağınız cihaza veya sarf malzemeye kesinlikle para ödemezsiniz. Yedek parça, toner ve teknik servis tamamen ücretsizdir. Siz sadece aylık olarak çektiğiniz kopy sayısına göre ayarlanmış kira bedelini ödersiniz.

Kopyabaşı uygulamasında ise cihazın mülkü müşteriye ait olup, sonrasında müşteriyle uygun bir ücret karşılığı kopya başı anlaşılan sistemdir. Bu uygulamada müşteri aynı kiralık makine sisteminde olduğu gibi sarf malzeme toner ve işcilik bedeli ödemez yapılan uygun fiyatlı kopyabaşı anlaşma tutarını öder, bu tutar aylık çekim adedi çarpı anlaştığımız kopyabaşı tutar hesaplanarak ortaya çıkan tutardır. Bununla da cihazın aylık taksidi toplandığında kira bedeli bulunmuş olur.


Satın almanıza gerek yok, kiralama hizmetimizden faydalanın.

Canon, Xerox, Hp, Lexmark, Hp, Oki, Samsung, Ricoh gibi önde gelen markaların, yazıcı ve ve fotokopi makinelerini aylık döküman ya da kopyalama ihtiyacınıza göre kiralıyoruz, satın almanıza gerek kalmıyor.

Kiralamanın avantajları nelerdir?

Sıfır cihazların bozulması durumunda genel servislerde cihazların tamiri çok uzun sürer. Bizde ise, kiraladığınız ürünün bozulması durumunda cihazın onarıma yapılana kadar ibeklememeniz için yerine yenisi temin edilir ve işinizin aksaması gibi bir durumla karşı karşıya kalmazsınız.

Kiraladığınız süre boyunca toner değişimleri de ücrete dahil!


İstenildiği zaman sistemden çıkış yapılabilmektedir.

Her zaman yedek toner’li çalışılmaktadır. 1 adet veya 1 takım(renkli cihazlar için) toner cihazın içine takılmaktadır. 1 adet veya 1 takım(renkli cihazlar için) yedek toner müşteriye teslim edilir. Cihazın içindeki toner bitince yedek toner takılıp licomprint haber verilmesi durumunda tekrar yedek toner bırakılır.

Birden fazla cihaz kurulumunda sözleşme şartları değişmez. Fakat fiyatlarda değişiklik (müşteri lehine) olur.

Yeniden yazıcı driver kurmak gerekemektedir. Müşteri yazıcı sürücü(driver) kendisi kurabilir. Eğer kurulumda bir sıkıntı olursa licomprint uzaktan bağlanıp kurulumu yapabilir.

Çıktıların renklerinin tam olmamasının 2 nedeni vardır.

1- Tonerlerden 1 veya daha fazlası bitmiş olabilir.

2- Cihazın bakıma ihtiyacı vardır.

Kurulan cihazdan bütün kullanıcılar çıktı alabilir.

Tarama yapmanın kotayla bir alakası yoktur. İstediğiniz kadar tarama yapabilirsiniz.

Cihazınız en kısa süre içinde onarıma gidilir. Değişmesi gereken parçalar değiştirilir. Cihazın problemi devam ederse hemen değiştirilir.

 

  • 8
  • 7
  • 6
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1